Frans van Roosmaelen

The year of the comet

Frans  van Roosmaelen  - The year of the cometFrans  van Roosmaelen  - The year of the cometFrans  van Roosmaelen  - The year of the cometFrans  van Roosmaelen  - The year of the comet

Gouache - Handgesigneerd - 1986

The year of the comet model Claire voor veel bekende is Claire een begrip in Antwerpen Frans van Roosmaelen Eeklo, 1943 - Antwerpen 2013 - compositie, gesigneerd en gedateerd rechtsonder: 1986 Van Roosmaelen, pasteltekening op papier, 32x24 cm zie en beoordeel u zelf zonder lijst Werk is in puntgave conditie. word in een koker verzonden Plus Track en trace

Aangeboden door: Artcollector
Gratis ophaling bij verkoper in: Tilburg, Nederland.

Frankrijk 21€
Europa 27€