MR Strange Gitard

Ieder zijn vrije wil

MR Strange Gitard - Ieder zijn vrije wilMR Strange Gitard - Ieder zijn vrije wilMR Strange Gitard - Ieder zijn vrije wilMR Strange Gitard - Ieder zijn vrije wil

Zeskleuren giclée-afdruk op een Epson Inkjet-printer. Afdrukken op Hanhemühle Art papieren handdoek 300g / m2 / matte afwerking. Proef 02/10 met de hand genummerd en gesigneerd. Wordt verzonden met een certificaat van echtheid. Totale afmeting: 60 x 45 cm. De witte rand vergemakkelijkt de installatie van het werk in een mat. Nieuw / nooit ingelijst. Wordt per vervoerder in een geschikte koker verzonden.

Aangeboden door: jeanmariegitard64
Gratis ophaling bij verkoper in: Sète, Frankrijk.

Frankrijk 10€
Europa 20€
Wereldwijd 30€