Karel Appel

Another blue head

Karel Appel - Another blue headKarel Appel - Another blue headKarel Appel - Another blue headKarel Appel - Another blue headKarel Appel - Another blue headKarel Appel - Another blue head

Streepjes zeefdruk van Karel Appel. Gesigneerd en genummerd op 175 exemplaren. Dit werk werd professioneel ingelijst met zwarte kader en uv-werend glas. Het werk en inlijsting zijn in perfecte staat. Deze werken werden gemaakt toen Karel Appel in Amerika verbleef. Met echtheidscertificaat uitgegeven door ART-Gallery.be.

Aangeboden door: ARTGalleryBE
Gratis ophaling bij verkoper in: Meulebeke, België.

Nederland 80€
Frankrijk 80€
Europa 120€
Wereldwijd 150€