Luc Tuymans

Die Zeit

Luc Tuymans - Die ZeitLuc Tuymans - Die ZeitLuc Tuymans - Die ZeitLuc Tuymans - Die ZeitLuc Tuymans - Die ZeitLuc Tuymans - Die ZeitLuc Tuymans - Die Zeit

Zeefdruk van Luc Tuymans. In 1988 schilderde Luc Tuymans het vierluik Die Zeit, refererend aan WO II, met ondermeer het portret van nazi-kopstuk Reinhard Heydrich, twee spinazietabletten alsook een stadsgezicht. Dit stadsgezicht werd later in 1994 hernomen in de zeefdruk 'Die Zeit'.

Het werk is ingelijst in een houten kader, met lichte gebruikssporen. Het werk zelf is in uitstekende staat. Er valt enkel op te merken dat het papier een beetje golft.

Frankrijk 40€
Europa 75€
Wereldwijd 100€