Wanda Werner

Mos op bomen

Wanda Werner - Mos op bomenWanda Werner - Mos op bomenWanda Werner - Mos op bomenWanda Werner - Mos op bomen

Inkjet Print van Wanda Werner op papier. Met de hand gesigneerd en genummerd door de kunstenares. Op haar website duid ze dergelijke werken aan als een "piezografie". Het werk is gebaseerd op één van haar aquarellen.

Een beetje opzoekwerk leert ons dat een piezografie met behulp van meerdere inkten van hoge kwaliteit een beter tonaal bereik verkrijgt.

Het werkje is oningelijst en gemonteerd op een kartonnen plaatje. Is in goede tot uitstekende staat.

Frankrijk 20€
Europa 25€
Wereldwijd 35€