Karel Appel

Karel Appel - Zonder titelKarel Appel - Zonder titel

Een zeer mooie zeefdruk van de kunstenaar Karel Appel.

Het werk is een zeefdruk in een oplage van 175 exemplaren waarvan dit het nummer 77 is. Het werk is in een zeer mooie kader ingelijst en met de hand gesigneerd en genummerd.

Het werk is in goede staat, maar heeft wel wat verkleuring. Aanpassing 23/10/2020: conditie

Gratis ophaling bij verkoper in: Putte, België.