Gaston De Mey

Titel onbekend

Gaston De Mey - Titel onbekendGaston De Mey - Titel onbekendGaston De Mey - Titel onbekendGaston De Mey - Titel onbekendGaston De Mey - Titel onbekend

Een werk van Gaston De Mey uitgebracht in 1977 in de verzamelmap 50 kunstenaars van Peter Bekaert.

Typerend voor Gaston de Mey was het gebruik van letters, later ook vooral in abstracte geometrische composities. Het werk is met de hand gesigneerd en genummerd.

Werk in uitstekende staat, nooit ingelijst geweest.

Wordt afgeleverd met certificaat van art-gallery.be

Frankrijk 15€