Maurice Wyckaert

Tout feu tout flamme

Maurice Wyckaert - Tout feu tout flammeMaurice Wyckaert - Tout feu tout flammeMaurice Wyckaert - Tout feu tout flamme

Lithografie van Maurice Wyckaert uit 1971. Maurice Wykcaert werd vooral bekend na 1960 door zijn waterverfschilderijen, zijn gravures en litho's. Hij was ook medestichter van het Brussels Internationaal Kunstencentrum Taptoe (1955), waar hij samen met onder meer Karel Appel, Pierre Alechinsky en Roger Raveel exposeerde.

Het werk is niet ingelijst en verkeert in goede tot uitstekende staat.

Wordt afgeleverd met een certificaat van art-gallery.be

Frankrijk 15€