Pierre Alechinsky

Paris - 20e arrondissement

Pierre Alechinsky - Paris - 20e arrondissementPierre Alechinsky - Paris - 20e arrondissementPierre Alechinsky - Paris - 20e arrondissementPierre Alechinsky - Paris - 20e arrondissementPierre Alechinsky - Paris - 20e arrondissementPierre Alechinsky - Paris - 20e arrondissement

Een lithografie van Pierre Alechinsky op een kaart van het 20e arrondissement van Parijs uit 1980.

Werk is in goede tot uitstekende staat. Kader in goede staat, met lichte tekortkomingen.

Wordt afgeleverd met een certificaat van art-gallery.be.

Correctie 23/09/2020: Fout in oplage en afmeting ingelijst

Aangeboden door: ARTGalleryBE
Gratis ophaling bij verkoper in: Meulebeke,BelgiŽ.