Emile Claus

La Tamise dans la neige

Emile Claus - La Tamise dans la neigeEmile Claus - La Tamise dans la neigeEmile Claus - La Tamise dans la neigeEmile Claus - La Tamise dans la neigeEmile Claus - La Tamise dans la neigeEmile Claus - La Tamise dans la neigeEmile Claus - La Tamise dans la neigeEmile Claus - La Tamise dans la neigeEmile Claus - La Tamise dans la neige

Gedateerd in de steen " EC Londen 16"

Gesigneerd in potlood nr.: "41/50 + Emile Claus"

Uniek: getekend in potlood (naam van het werk): "La Tamise dans la neige" (= de Thames in de sneeuw)
Uniek: extra gedateerd in potlood "Emile Claus Astene 02 mars 1921" met tekst "au docteur (naam onleesbaar) souvenir affectueux"

Het schilderij waarop dit werk is gebaseerd is opgenomen in het Koninklijke museum voor schone kunsten van BelgiŽ. (link)

Dit werk heeft een klassieke, mooie en duurzame inkadering uit massief hout in combinatie met ontspiegeld museumglas. Kader en werk in uitstekende tot perfecte staat.

Aangeboden door: ALHarani
Gratis ophaling bij verkoper in: Aalter,BelgiŽ.

Frankrijk 40€