Théophile Alexandre Stijnlen

Portret

Théophile Alexandre Stijnlen - PortretThéophile Alexandre Stijnlen - PortretThéophile Alexandre Stijnlen - PortretThéophile Alexandre Stijnlen - PortretThéophile Alexandre Stijnlen - PortretThéophile Alexandre Stijnlen - PortretThéophile Alexandre Stijnlen - PortretThéophile Alexandre Stijnlen - PortretThéophile Alexandre Stijnlen - PortretThéophile Alexandre Stijnlen - Portret

Origineel schilderij op papier van Théophile Alexandre Steinlen (Lausanne, Zwitserland, 10 november 1859 - Parijs 13 december 1923) was een Franse tekenaar, schilder en graficus. Het aangeboden werk gemaakt met aquarel, gouache & krijt is ingelijst in een houten lijst. Het werk is in prima staat. De lijst heeft wat gebruikssporen.

Aangeboden door: JPierken
Gratis ophaling bij verkoper in: zwalm,België.

Nederland Niet gekend, nader te bepalen