André Dunoyer de Segonzac

Stilleven

André Dunoyer de Segonzac - StillevenAndré Dunoyer de Segonzac - StillevenAndré Dunoyer de Segonzac - StillevenAndré Dunoyer de Segonzac - StillevenAndré Dunoyer de Segonzac - StillevenAndré Dunoyer de Segonzac - StillevenAndré Dunoyer de Segonzac - Stilleven

Originele aquarel van André Dunoyer de Segonzac (7 juli 1884 - 17 september 1974) was een Franse schilder. Het werk is gesigneerd en ingelijst in een houten lijst. Zijn betere werken zijn de werken met bloemen waar dit er één van is. Het werk is in prima staat, enkele gebruikssporen op de lijst.

Aangeboden door: JPierken
Gratis ophaling bij verkoper in: zwalm,België.

Nederland Niet gekend, nader te bepalen