Edouard L.T. Mesens

Alphabet

Edouard L.T. Mesens - AlphabetEdouard L.T. Mesens - Alphabet

Prachtige kleurenlitho van de kunstenaar Edouard L.T. Mesens. Het werk met als titel Alphabet meet 48 x 58 cm en is mooi ingelijst in een houten kader. Op de voorkant met de hand gesigneerd en genummerd H.C.

België gratis
Nederland gratis
Frankrijk gratis
Europa gratis
Wereldwijd gratis