Auf dem Furka-Pass

Panamarenko  - Auf dem Furka-PassPanamarenko  - Auf dem Furka-Pass

Prachtige offset van de kunstenaar Panamarenko. Het werk met als titel Auf dem Furka-Pass meet 25 x 28 cm en is mooi ingelijst in een houten lijst. En werk is ook gesigneerd. Dit is een beetje vervaagd door de ouderdom.

België gratis
Nederland gratis
Frankrijk gratis
Europa gratis
Wereldwijd gratis