Denmark

Close reading

Denmark  - Close readingDenmark  - Close reading

Een zeer leuke offset van de kunstenaar Denmark( Marc Robbroeckx ). Het werk met als titel Close reading meet 47 x 38 cm. Het werk is op de keerzijde met de hand gesigneerd, genummerd en gedateerd. In perfecte staat.

België 18€
Frankrijk 40€
Europa 50€
Wereldwijd 80€