Arty Grimm

Abstracte compositie

Arty Grimm - Abstracte compositieArty Grimm - Abstracte compositie

Een zeer mooie en grote lithografie van de kunstenaar Arty Grimm Waarvan dit een A.P. Editie is. Het werk is in perfecte staat en is ook ingelijst. Met de hand gesigneerd en genummerd Het werk is een abstracte composite

Frankrijk 15€