Arty Grimm

Abstracte compositie

Arty Grimm - Abstracte compositieArty Grimm - Abstracte compositie

Een zeer mooie en grote lithografie van de kunstenaar Arty Grimm. Gemaakt op 95 exemplaren waarvan dit het nummer 13 is. Het werk is in perfecte staat en is ook ingelijst. Met de hand gesigneerd en genummerd

België gratis
Nederland gratis
Frankrijk gratis
Europa gratis
Wereldwijd gratis