Jacques Doucet

Été ŕ Saint-Christol

Jacques Doucet - Été ŕ Saint-ChristolJacques Doucet - Été ŕ Saint-Christol

mooie ingelijste litho van Jacques Doucet Met de hand gesigneerd in potlood. Het werk is op 200 exemplaren waarvan dit het nummer 4 is. De afmeting van het werk is 84 x 62,5 cm en ingelijst 107,5 x 87,5cm Het werk is van 1991

Gratis ophaling bij verkoper in: Putte,België.

Nederland 50€
Frankrijk 50€
Europa 60€
Wereldwijd 70€