L’oiseau rouge et soleil

Guillaume Corneille - L’oiseau rouge et soleilGuillaume Corneille - L’oiseau rouge et soleil

mooie ingelijste litho van Corneille. Met de hand gesigneerd in potlood. Het werk is op 200 exemplaren waarvan dit het nummer 120 is. De afmeting van het werk is 59 x 59 cm en ingelijst 79 x 79 cm. Het werk is van 1990

Gratis ophaling bij verkoper in: Putte,België.

Nederland 60€
Frankrijk 60€