Zienderogen gaat de wereld open

Guillaume Corneille - Zienderogen gaat de wereld openGuillaume Corneille - Zienderogen gaat de wereld open

mooie ingelijste litho van Corneille. Met de hand gesigneerd in potlood. Het werk is op 250 exemplaren waarvan dit het nummer 240 is. De afmeting van het werk is 80,5 x 63,5cm en ingelijst 115,5 x 86,5cm. Het werk is van 1990

Nederland 50€
Frankrijk 50€