Christo Javacheff

Wrapped Magazine

Christo Javacheff - Wrapped MagazineChristo Javacheff - Wrapped Magazine

Karakteristiek werk van de onlangs overleden kunstenaar Christo. Christo werd voornamelijk bekend door zijn 'inpakkunst', waar ook deze gesigneerde offset litho getiteld Wrapped Magazine een goed voorbeeld van is.

Wrapped Magazine werd in 1963 door Christo vervaardigd. Door het inpakmateriaal schijnt het magazine met coverfoto van Marilyn Monroe door. De iconische Monroe was een paar maanden voordat Christo dit werk maakte gestorven.

Deze offsetlitho werd in 2001 uitgegeven, en is door de kunstenaar gesigneerd.

België Niet gekend, nader te bepalen
Nederland Niet gekend, nader te bepalen