BIGGLES

Herman Brood - BIGGLESHerman Brood - BIGGLES

Zeer fraaie en uiterst exclusieve kleurenzeefdruk van de bekende Nederlandse kunstenaar Herman Brood.

Afmeting blad 50 x 40 cm in nieuwstaat.

De Zeefdruk is een Handgesigneerd EA exemplaar.

Wordt geleverd met echtheidscertificaat.

België 22€