TARZAN

Prachtige exclusieve kleurenzeefdruk van de bekende Nederlandse kunstenaar Herman Brood.

Afmeting blad 118 x 60 cm in nieuwstaat. ( het werk is nooit ingelijst geweest )

Handgesigneerd en genummerd oplage 250ex.

Wordt geleverd met echtheidscertificaat.

Het nummer kan afwijken van de foto.

België 22€