Ad Van Hassel

MARYLIN MONROE 2xPOP ART Zeefdruk

Ad Van Hassel - MARYLIN MONROE  2xPOP ART ZeefdrukAd Van Hassel - MARYLIN MONROE  2xPOP ART Zeefdruk

Twee prachtige POP-ART kleurenzeefdruk van de bekende Nederlandse kunstenaar Ad van Hassel.

Afmeting blad 32 x 32 cm in nieuwstaat ( de werken zijn nooit ingelijst geweest )

Beide Zeefdrukken zijn handgesigneerd EA exemplaren.

Nederland 10€