LUCKY LUKE

Zeer fraaie kleurenzeefdruk van de bekende Nederlandse kunstenaar Herman Brood.

Afmeting blad 30 x 24 cm in nieuwstaat.

De zeefdruk is genummerd in een oplage van 350 exemplaren,en is nooit ingelijst geweest.

Het werk is in de druk gesigneerd.

Nederland 10€