Ijsvogel

Panamarenko  - IjsvogelPanamarenko  - IjsvogelPanamarenko  - IjsvogelPanamarenko  - IjsvogelPanamarenko  - IjsvogelPanamarenko  - IjsvogelPanamarenko  - IjsvogelPanamarenko  - IjsvogelPanamarenko  - Ijsvogel

Zeefdruk en offsetdruk met stempel op karton van Panamarenko, uitgegeven door Edition Staeck. Dit werk komt voor in Panamarenko - Multiples deel 3 (2003-2007) op pagina's 26-27.

Dit vederlichte luchttuig van doorzichtig plexiglas heeft kleine flappers aan de beide uiteinden van de vleugels, aangeduid met een rood kruisje. Dit fragiele werk , dat duidelijk refereert aan de Raaf, is allicht te broos om ooit de lucht in te gaan. Toch dicht Panamarenko het bijzondere eigenschappen toe.
"Dit werk is gewoon amusement. Daar moeten geen dwaze artistieke uitspraken over gedaan worden. Het is amusement, maar aan het eind krijgt het diepte omdat het mij iets zegt, omdat het spreekt. Omdat het iets meer heeft dan speelgoed, omdat het een soort kracht heeft, een energie. En als dat zo is, stel ik het tentoon."

Werk is in nieuwe, perfecte staat. Nooit ingelijst of opgehangen geweest.
Wordt afgeleverd met een certificaat van Panamarenkoshop.com.

Aangeboden door: Cocq
Gratis ophaling bij verkoper in: Aalter, België.