Keith Haring

Against All Odds (Slipcase drawings)

Keith Haring  - Against All Odds (Slipcase drawings)Keith Haring  - Against All Odds (Slipcase drawings)Keith Haring  - Against All Odds (Slipcase drawings)Keith Haring  - Against All Odds (Slipcase drawings)Keith Haring  - Against All Odds (Slipcase drawings)Keith Haring  - Against All Odds (Slipcase drawings)

Offset lithografie van Keith Haring uit de reeks "Against all odds" op Rives papier.
Against all odds was een boekobject van de kunstenaar, gelimiteerd op 500 exemplaren, en bevatte 20 zeefdrukken van zijn tekeningen. Keith Haring stierf een week voor de publicatie, dus zijn deze boekobjecten met een stempel en handtekening van Julia Green, executrice van Keith Haring, gesigneerd.

De aangeboden zeefdruk is één van de 20 zeefdrukken uit het hierboven vermelde boek.
Het werk zelf is niet gesigneerd, noch gestempeld. Er is een afdruk/kopie op de achterkant aangebracht dat aanduid dat deze litho uit boekobject 323 komt.

Het werk is ingekaderd in een passende oranje lijst en verkeert in goede staat. Het is wél zo dat de lithografie is uitgeknipt tot aan de oranje rand, wellicht om de oranje passe-partout beter te laten uitkomen.

Aangeboden door: DJFX
Gratis ophaling bij verkoper in: Zwevegem, België.