Head II

Herman Brood - Head IIHerman Brood - Head IIHerman Brood - Head IIHerman Brood - Head IIHerman Brood - Head IIHerman Brood - Head IIHerman Brood - Head II

Origineel, uniek schilderij van Herman Brood, getiteld Head II. Acrylverf op canvas, verticaal gesigneerd met spuitbus aan de rechterkant.

Schilderij in goede staat en klaar om op te hangen. Met echtheidscertificaat uitgegeven door Koos Van Dijk. Het schilderij heeft linksboven een kleine beschadiging waar een stukje verf is losgekomen. (zie foto)

Edit: 23/02/2020 Aanpassing aan beschrijving: conditie.