Roger Raveel

Genesis 13

Roger Raveel - Genesis 13Roger Raveel - Genesis 13Roger Raveel - Genesis 13Roger Raveel - Genesis 13Roger Raveel - Genesis 13

Een lithografie van Roger Raveel, van een van zijn beste werken. Dit werk wordt vergezeld van een gedicht van Hugo Claus op hetzelfde formaat (ingekaderd), beide komen uit de Genesis reeks. Het werk is met de hand gesigneerd en genummerd door Roger Raveel.

Afmetingen beeld: 56cm x 75cm

Litho in goede tot uitstekende staat, ingelijst in een witte kader. Linksonder is er een nauwelijks merkbaar lichte golving of kreukje.