Rugzakvlieger

Panamarenko  - RugzakvliegerPanamarenko  - RugzakvliegerPanamarenko  - RugzakvliegerPanamarenko  - RugzakvliegerPanamarenko  - RugzakvliegerPanamarenko  - RugzakvliegerPanamarenko  - RugzakvliegerPanamarenko  - RugzakvliegerPanamarenko  - RugzakvliegerPanamarenko  - Rugzakvlieger

Rukzakvlieger is een kleurenoffset van Panamarenko. Bij het werk hoort een boekje met verharde kartonnen kaft. Uitgegeven door Panamarenko & J.S. Neef. De oplage van deze offset is 200. Geen enkele van de 200 exemplaren zijn gesigneerd of genummerd. Het bijhorend boekobject is ook niet gesigneerd. Boekobject zelf in goede staat, maar heeft lichte gebruikssporen (zie laatste foto). Het werk is opgenomen in de Panamarenko Multiples catalogus.