Gerard Boersma

Zelfportret Met De Schreeuw

Gerard Boersma - Zelfportret Met De SchreeuwGerard Boersma - Zelfportret Met De SchreeuwGerard Boersma - Zelfportret Met De SchreeuwGerard Boersma - Zelfportret Met De Schreeuw

Gerard Boersma staat bekend om zijn schilderijen van mensen die naar beroemde kunstwerken kijken in musea. Dit werk van 50x40 toont de kunstenaar zelf genietend van De Schreeuw van Edvard Munch. Het schilderij is gemaakt in 2019 met acryl op mdf. Gesigneerd aan voor- en achterkant. Inclusief label van kunstenaar en certificaat van echtheid. Over de kunstenaar Gerard Boersma werkt al 18 jaar als international schilder en is bekend om zijn eigen stijl van realistisch schilderen. Zijn schilderijen worden wereldwijd verzameld (6 continenten, 30 landen). In 2018 toonde hij zijn werk samen met Warhol, Haring, Banksy en anderen op een groepstentoonstelling bij zijn galerie in Frankrijk. Hij woont en werkt in Leeuwarden, Nederland.

Aangeboden door: hyperrealism
Gratis ophaling bij verkoper in: Leeuwarden,Nederland.

België 18€
Nederland 9€
Frankrijk 18€
Europa 18€
Wereldwijd 29€