IMAGE DU PARADIS

Prachtige grote kleurenaffiche van Corneille uit 1998. Afmeting Lithografische Affiche 50 x 77 cm in nieuwstaat. Deze Affiche werd uitgegeven voor de expositie van Corneille bij KASS/MEREDIAN in Chicago. Het werk is in de plaat gesigneerd.