UNIQUE

Zeer fraai kleurenlitho van de bekende COBRA kunstenaar Corneille uit 1997. Afmeting van het litho 15 x 21 cm in nieuwstaat ( het werk is nooit ingelijst geweest ) Het litho is in de druk gesigneerd.

Nederland 10€
Frankrijk 15€
Europa 25€
Wereldwijd 35€