Peter Diem

COW red

Zeer fraaie kleurenzeefdruk van de bekende Nederlandse kunstenaar Peter Diem. Afmeting zeefdruk 40 x 30 cm in nieuwstaat ( het werk is nooit ingelijst geweest ) De zeefdruk is een handgesigneerd EA exemplaar