VW BEETLE

Zeer exclusieve en gezochte kleurenzeefdruk van de bekende Nederlandse kunstenaar Herman Brood. Afmeting blad 60 x 50 cm in nieuwstaat ( het werk is nooit ingelijst geweest ) De zeefdruk is handgesigneerd en genummerd oplage 200exemplaren. Wordt geleverd met echtheidscertificaat. Het nummer kan afwijken van de foto.