Karel Appel

HAPPY CAT

Karel Appel - HAPPY CATKarel Appel - HAPPY CATKarel Appel - HAPPY CATKarel Appel - HAPPY CAT

Prachtige grote kleurenlitho van de bekende COBRA kunstenaar Karel Appel. Afmeting blad 82 x 64 cm in nieuwstaat uit 1978 ( het werk is nooit ingelijst geweest) De kleurenlitho is in de druk gesigneerd.