Pierre Alechinsky

Galactic Flying Object

Zeer bijzondere kleurenoffset-litho op gesatineerd papier. Deze litho is vervaardigd in de U.S.A. door de uitgever van Alechinsky na het drukken van de Handgesigneerde litho,s. Op deze litho zit dus net zoveel inkt als op de serie-uitgave. De handtekening van Alechinsky is onder de druk gezet en is dus meegedrukt. De litho is uit 1978 en gemaakt van de originele platen.