MAN en PAARD

Zeer bijzondere kleurenzeefdruk van de bekende Nederlandse Kunstenaar Herman Brood. Afmeting blad 30 x 30 cm in nieuwstaat. ( het werk is nooit ingelijst geweest ) De Zeefdruk is in de druk gesigneerd en uitgegeven in een oplage van 500 exemplaren. Het nummer kan afwijken van de foto.