Bruno Bruni

BUENO NOTTE

Prachtige grote kleurenoffset-litho van de bekende Italiaanse Kunstenaar Bruno Bruni. Afmeting werk 106 x 86 cm in nieuwstaat.( nooit ingelijst geweest ) Het werk is Handgesigneerd door de kunstenaar.