Man powered jet

ZELDZAAM Panamarenko Manpowered Jet, 1995 bieden vanaf 2400 Gesiggneerd en genummerd ( 5 / 70 ) Zelden in omloop voor verkoop , Het werk is in uitstekende staat zonder niet de minste vorm van gebruiksporen Offsetlithografie, titel en schroef in rood potlood, pijl in potlood op karton. 50 x 69,8 cm Midden in rood potlood getiteld 'Man Powered Jet'. Linksonder genummerd met potlood '.5./70', gesigneerd rechtsonder met potlood '95 Panamarenko'. Oplage: 70 exemplaren Uitgave: Edition Staeck, Heidelberg Voor het eerst getoond tijdens de tentoonstelling '30 Jahre Edition Staeck', Art Cologne, 11 tot 19 november 1995. De tekening toont een door mensenkracht aangedreven jetvliegtuig dat verschilt van eerdere ontwerpen door de plaatsing van de turbine bovenop de neus van het vliegtuig.

Offert par: dirkdeprez
Retrait gratuit chez le vendeur à: Heestert, Belgique.

Belgique 25€
Les Pays-Bas Non connu, à déterminer
France Non connu, à déterminer
Europe Non connu, à déterminer
Le monde entier Non connu, à déterminer