Bernard Buffet

TORERO

Prachtig ongesigneerd kleurenlitho van de bekende Franse kunstenaar Bernard Buffet. Afmeting blad 31 x 24 cm op Vellum papier met paginanummer 22. Afmeting beeld 22 x 17 cm. De litho verkeert in uitstekende staat en is afkomstig uit de publicatie van de Catalogue Raisonnee van de kunstenaar. De Catalogue Raisonnee is gedrukt in 1967 door atelier Mourlot.

Offert par: kleurrijkekunst
Retrait gratuit chez le vendeur à: Spannum,Netherlands.

Belgique 15€
Les Pays-Bas 10€
France 15€
Europe 20€
Le monde entier 25€