Hugo De Clercq

Compositie

Hugo De Clercq - CompositieHugo De Clercq - CompositieHugo De Clercq - Compositie

Heel Typisch werk van Hugo De Clercq die een meester was in composities in grijze tinten. Het werk is acrylverf op papier en is met de hand gesigneerd en gedateerd 1986. Het werk is ingelijst maar er moet nog een bevestiging aangemaakt worden zodat hij kan hangen.

Offert par: MarioL
Retrait gratuit chez le vendeur à: Putte, Belgique.

Belgique gratuite
Les Pays-Bas gratuite
France gratuite
Europe gratuite
Le monde entier gratuite