Roger Raveel

Genesis 30

Roger Raveel - Genesis 30Roger Raveel - Genesis 30Roger Raveel - Genesis 30Roger Raveel - Genesis 30Roger Raveel - Genesis 30Roger Raveel - Genesis 30

Lithografie van de hand van Roger Raveel, uit de Genesis reeks. Uitgegeven in 1969, gelimiteerd op 80 stuks. Het werk is met de hand gesigneerd en genummerd.

Werk verkeert in goede tot uitstekende staat. Wordt afgeleverd met een bijhorend gedicht van Hugo Claus en een certificaat van art-gallery.be

Offert par: Vente privée vérifiée par le commissaire-priseur
Collection gratuite chez le commissaire-priseur à Meulebeke, Belgique.

Belgique 15€
Les Pays-Bas 15€
France 25€
Europe 35€
Le monde entier 45€