Zeer mooie uitnodigingskaart voor de tentoonstelling Archaeopterix I, II, III in de Rossaert te Antwerpen. Tentoonstelling in 1998. De kaart is met de hand gesigneerd. Ook mooi ingelijst in een zwarte baklijst.
Dimensions: 15cm (H) x 10cm (L)
Encadré: 28cm (H) x 23cm (L)
Année: 1998
Technique: Offset
Signé: Signé
Partager sur:
Encadré: 28cm (H) x 23cm (L)
Année: 1998
Technique: Offset
Signé: Signé
Partager sur:
Offert par: MarioL
Retrait gratuit chez le vendeur à: Putte, Belgique.
Belgique | 46€ |
Les Pays-Bas | 46€ |
France | Non connu, à déterminer |
Europe | Non connu, à déterminer |
Le monde entier | Non connu, à déterminer |