Klak

Zeer mooie uitnodigingskaart voor de tentoonstelling Archaeopterix I, II, III in de Rossaert te Antwerpen. Tentoonstelling in 1998. De kaart is met de hand gesigneerd. Ook mooi ingelijst in een zwarte baklijst.

Offert par: Vente privée vérifiée par le commissaire-priseur
Collection gratuite chez le commissaire-priseur à Meulebeke, Belgique.

Belgique 46€
Les Pays-Bas 46€
France Non connu, à déterminer
Europe Non connu, à déterminer
Le monde entier Non connu, à déterminer