Ronald Boonacker

NIGHT SKY---TOSCANA

Prachtige grote zwart/wit zeefdruk van de bekende Nederlandse kunstenaar Ronald Boonacker. Afmeting blad 105 x 75 cm in nieuwstaat ( nooit ingelijst geweest ) De zeefdruk is een handgesigneerde EA uitgave.

Offert par: Fleur1981
Retrait gratuit chez le vendeur à: Sneek,Netherlands.

Belgique 25€
Les Pays-Bas 20€
France 35€
Europe 45€
Le monde entier 75€