George Cayley Helicopter

Panamarenko  - George Cayley HelicopterPanamarenko  - George Cayley Helicopter

Prachtig en uniek werk van de kunstenaar Panamarenko. Dit is een unieke tekening dat een studie voorstelt van George Cayley Helicopter. Het werk is met de hand gesigneerd en mooi ingelijst in een witte kader!

Offert par: Vente privée vérifiée par le commissaire-priseur
Collection gratuite chez le commissaire-priseur à Meulebeke, Belgique.

Belgique gratuite
Les Pays-Bas gratuite
France gratuite
Europe gratuite
Le monde entier gratuite