Roger Raveel

Genesis 31

Roger Raveel - Genesis 31Roger Raveel - Genesis 31Roger Raveel - Genesis 31Roger Raveel - Genesis 31

Lithografie van de hand van Roger Raveel, van Genesis 31 uit 1969. Met de hand gesigneerd en genummerd.

Mooi ingelijst en verkeert in uitstekende staat.
Het werk bevat (in de lijst) ook een bijhorend gedicht van Hugo Claus.

Offert par: Vente privée vérifiée par le commissaire-priseur
Collection gratuite chez le commissaire-priseur à Meulebeke, Belgique.

Belgique 40€
Les Pays-Bas Non connu, à déterminer
France Non connu, à déterminer
Europe Non connu, à déterminer
Le monde entier Non connu, à déterminer