FAN tekening

Originele potlood tekening van Panamarenko. Vermoedt dat de tekening dateert rond midden de jaren 80. Gesigneerd met de hand door Panamarenko en ingelijst in een houten kader. Met echtheidscertificaat uitgegeven door de PanamarenkoShop.

Offert par: Will007
Retrait gratuit chez le vendeur à: Hasselt,Belgique.

Belgique 40€
Les Pays-Bas Non connu, à déterminer
France Non connu, à déterminer
Europe Non connu, à déterminer
Le monde entier Non connu, à déterminer