UNIQUE

Zeer fraai kleurenlitho van de bekende COBRA kunstenaar Corneille uit 1997. Afmeting van het litho 15 x 21 cm in nieuwstaat ( het werk is nooit ingelijst geweest ) Het litho is in de druk gesigneerd.

Offert par: kleurrijkekunst
Retrait gratuit chez le vendeur à: Spannum,Netherlands.

Belgique 15€
Les Pays-Bas 10€
France 15€
Europe 25€
Le monde entier 35€