Ad Van Hassel

LAVENDELVELDEN

Ad Van Hassel - LAVENDELVELDEN

Prachtig schilderij van de bekende Nederlandse Kunstenaar Ad van Hassel. Dikke acrylverf op MDF in zilverkleurige baklijst. Afmeting baklijst 40x40x4 cm in nieuwstaat. Het werk is Handgesigneerd en het betreft hier een UNICA exemplaar.

Offert par: kleurrijkekunst
Retrait gratuit chez le vendeur à: Sneek,Netherlands.

Belgique 20€
Les Pays-Bas 15€
France 25€
Europe 35€
Le monde entier 75€